KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303390

nr 1430 3390

Ingegerd Beskow

(1887-1978), Sverige

Oljemålning, Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 32x26cm, yttermått inklusive ram: 40x34cm

Ingegerd Beskow, född 1887, död 1978, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 8 november 2021
kl 20:10:23

Ingegerd Beskow

Läs mer om Ingegerd Beskow